Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69533

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koristaja peamised tööülesanded on:
kaupluse müügisaali, lao- ja personaliruumide koristamine.

Ootused kandidaadile

Talub pingelisi olukordi.
On aus, hea suhtleja.
Vajalik eesti keele oskus vähemalt algtasemel.
Töö sobib pensionäridele.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi;
töötamist E - R 6 tundi päevas,
personalisoodustusi.

Lisainfo

Vajame koristajat
MUSTAKIVI KONSUM - Mahtra 1, Tallinn, tel. 600 6903
EKS KONSUM -Mustamäe tee 12, Tallinn, tel. 656 6656
Kauplused avatud 09.00 - 22.00

Tööpakkumise number
#69533
Koristaja