Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196496

KORISTAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ruumide, inventari ja seadmete puhastustööd

Ootused kandidaadile

- NB!Töötukassas töötuna arvele võetud;
- eesti või inglise või vene keele oskus igapäevasel suhtlustasemel;
- töökus;
- puhtusearmastus;
- korrektsus ja kohusetunne;
- valmidus töötada vahetustega;

kasuks tuleb eelnev töökogemus koristajana

Ettevõte pakub

- stabiilset tööd
- väljaõpet, sh inglise keele õpet
- tänapäevast töökeskkonda ja -vahendeid
- rõõmsameelseid ja nutikaid kolleege

Lisainfo

NB! Vahetused on ööpäevaringselt 7 päeva nädalas. Vahetuse pikkus on 8 tundi.

Tööpakkumise number
#196496
KORISTAJA