Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #635473

Koristaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SINU ÜLESANDEKS ON...
Numbritubade ja üldalade koristamine;
Töötervishoiu, ohutuse, hügieeninõuete ja ettevõttes kehtivate standardite järgmine.

Nõudmised kandidaadile

KUI...
Sa armastad puhtust ja korda;
Sa suhtud hoolivat klientidesse ja kolleegidesse;
Sa oled kiire ja vastupidav oma töös;
Sa räägid hästi eesti või vene keeles.

Ettevõte pakub

MEIE PAKUME...
Meeldivaid töökaaslasi;
Võimalusi rahvusvaheliseks karjääriks;
Töötamist täis- või osakoormusega graafiku alusel;
Ettevõtte siselisi soodustusi.

Tööpakkumise number
#635473

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele, töö sobib noortele vanuses 13-17 eluaastat
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2020

Tule tööle vastupandamatult lahedasse ettevõttesse!

Citybox on hotell, mis pakub mobiilsetele maailmaränduritele mõistliku hinnaga majutust Tallinna kesklinnas. Meie skandinaavialik sisekujundus loob kodutunde ka kodust eemal ning meie voodites magate maailma parima une.
Cityboxi hotellid asuvad praegu Oslos, Bergenis ja Tallinnas kuid peagi avame uusi hotelle ka teistes Euroopa linnades. Me oleme uhked selle üle, et teeme asju teisiti. Oma külalislahkuse eest oleme pälvinud arvukalt auhindu.

Hotelli avamine on plaanitud 2020.a. I kvartalis.

Vaata rohkem