Värsked tööpakkumised

Koristaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98525

Tööpakkumise number

98525

Töö kirjeldus

  • ruumide koristamine (60m2) kaks korda nädalas

Nõudmised kandidaadile

  • hea füüsiline vorm
  • kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • palk 800eek

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
8. märts 2007

Firma Besel-Alarm on loodud 1998. aastal. Tänaseks on see arenenud spetsialiseeritud ettevõtteks, mis tegeleb professionaalsel taselemel kõikvõimalike turvasüsteemide, juurdepääsusüsteemide ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimise, paigaldamise ja hooldamisega. Firma Besel-Alarm edukuse üheks olulisemaks põhjuseks on see, et pakume klientidele erinevaid lahendusi ning tegeleme ka ise süsteemide väljatöötamisega ning seeriatootmises olevate seadmete moderniseerimisega.