Värsked tööpakkumised

Koristaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186850

Tööpakkumise number

186850

Töö kirjeldus

Koristusteenindaja peamisteks tööülesanneteks on objektidel koristus- ja eritööde teostamine, vajadusel ka lumekoristustööd.

Nõudmised kandidaadile

Koristusteenindaja töökogemus
Füüsiline vastupidavus
Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Ametiriietust
Vajadusel väljaõpet

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
9. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
9. november 2009

OÜ ALIDOR pakub puhastusteenuseid alates 2003. aastast. Tegutsemisaastate jooksul oleme suurendanud oma kogemusi ja teadmisi, mis on aidanud teenuste kvaliteedi tõstmisele. Me lähtume iga kliendi individuaalsetest vajadustest nii teenuse sisu kui ka vormi osas . Oma praegustele ning tulevastele teenuse tellijatele pakume soodsate hindadega paindlikku ja kliendisõbralikku teenindust