Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #94679

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TÖÖ SISUKS tagada igapäevane müügisaali ja laoruumide puhtus ning kord.

TÖÖÜLESANNETEKS on:

  • müügisaali ja laoruumide koristramine
  • kontori- ja olmeruumide koristamine
  • puhastusvahendite olemasolu tagamine
  • muud lisafunktsioonid

Ootused kandidaadile

  • eesti keel suhtlustasandil
  • kohusetundlikkus
  • rutiinitaluvus
  • kiirus
  • töökus
  • iseseisvus töökohustuste täitmisel

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd
  • kindlat sissetulekut
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kui olete meie pakkumisest huvitatud, siis palun saatke 16. veebruariks 2007 oma sooviavaldus, koos palgasoovi ja CV-ga aadressil Mustamäe tee 46, 10621 TALLINN või täitke personalivaliku ankeet meie koduleheküljel või Kadaka Hulgikauba infoletis E-R 7.00-19.00, L-P 8.00-16.00.

Tööpakkumise number
#94679

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2007

AS Kaupmees on toidu- ja esmatarbekaupade müügile orienteeritud hulgikaubandusettevõte, mis alustas oma tegevusega 1992. aastal. Tänaseks on ettevõttest saanud üks Eesti juhtivaid hulgikaubandusgruppe, kuhu kuuluvad filiaalid ja tütarettevõtted üle Eesti. Meil on kokku kaheksa C&C tüüpi kauplus-ladu ja Kaupmees Grupis töötab kokku üle 270 töötaja.

Vaata rohkem

Koristaja