Värsked tööpakkumised

Koristaja- Suur-Sõjamäe tn (Lasnamäe)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360526

Tööpakkumise number

360526

Töö kirjeldus

Töö asukoht Suur-Sõjamäe, Lasnamäe
Töö sisuks on olme ja kontoriruumide koristamine 1x nädalas ning laoruumi põranda puhastamine 2x nädalas
Tööpäevad: kolmapäev (17.00 - 18.30) ja reede või nädalavahetusel vabalt valitud kella-ajal

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on tahtmine seda tööd teha.
Sa oled täpne, usaldusväärne, aus ja korrektne.
Sulle meeldib kord ja puhtus.
Sa oled töökas ja positiivse suhtumisega.
Kasuks tuleb kogemus puhastusvaldkonnas.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle lisateenimise võimalust, esmast koolitamist

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. november 2014
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2014

Kendra on puhastusteenuseid pakkuv ettevõte Tallinnas ja Tartus, kelle meeskonda kuulub ligi poolsada töötajat. Meie suunaks on eripuhastustööd ja hoolduskoristus. Seoses laienemisega, otsime oma meeskonda puhastusteenindajat.