Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347634

Koristaja Soomes (Kirkkonummi, Pikkala)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kirkkonummi - kaupluseruumide koristaja (sobib ka meeskoristajale, töö masinatega)
Pikkala - kontori - ja üldruumide koristaja
Töö on vahetustega ning eelnevalt on kahepäevane töökoolitus

Ootused kandidaadile

* koristusalane töökogemus
* kehtiva tööturvalisuskaardi olemasolu
* soome keele suhtlusoskus
* autojuhiload
* kahjulike harjumuste (alkohol, ahelsuitsetamine jm.) puudumine
* kasuks tuleb koristusmasinate, - vahendite tundmine

Ettevõte pakub

* kaasaegseid töötingimusi
* majutame

Tööpakkumise number
#347634

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 9.56 - 9.75 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
Palga maksmine 2 korda kuus

Rent Man Personal OÜ on tööjõu rentimisele ja personali otsingule spetsialiseerunud ettevõte, vahendades kvalifitseeritud tööjõudu nii Skandinaavia, Saksamaa kui ka Eesti ettevõtetele.

Vaata rohkem