Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68294

Koristaja soome

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime koristajat erinevatele objektidele Helsinkis.

Nõudmised kandidaadile

Vastav töökogemus
Usaldusväärne ja töökas
Kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil
Isikliku auto kasutamisvõimalus

Ettevõte pakub

Tasuta majutus
105 EEK/tunnis (bruto)
Pakume kaasaegset töökeskkonda ja vahendeid

Tööpakkumise number
#68294

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
27. mai 2006
Kuulutus sisestati:
25. mai 2006

Staffer OÜ on personali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu nii eesti kui skandinaavia ettevõtetele.

Vaata rohkem