Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307860

Koristaja Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega koristajatele Soome. Tööülesanneteks puhkekeskuse koristus ning muude puhkekeskuse ruumide (Mökkid) korrashoid.
Tegemist on Helsingist 300 km kaugusel asuva luksusliku pere- ja puhkekeskusega.

TEGEMIST HOOAJATÖÖ SUVEPERIOODIKS(2-3 KUUD)!!!

Ootused kandidaadile

- Töökogemus antud valdkonnas
- Soome keele oskus suhtlustasandil
- Eesti kodakondsus
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus

- Vahetustega tööd (Kodus saab käiia paar korda hooajatöö vältel)
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt (Elatakse mökkis)
- Kulude kompensatsiooni
- Kindlustus tööandja poolt
- Ettevõtte poolne tugi Soomes töötamiseks vajavate dokumentide kordaajamisel

Tööpakkumise number
#307860

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
29. mai 2013
Kuulutus sisestati:
15. mai 2013

EstEmploy on tööjõuvahendusega tegelev ettevõte, kes varustab nii oskus- kui ka lihttöölisi Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.

Vaata rohkem