Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530872

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime suvehooajaks koristajaid spaa - hotelli. Asukoht Soome - ca 5 h sõidu kaugusel Helsingist, looduskaunis paigas. Hotellis on 17 tuba ning 16 külalismaja.

Töö kestus: 15. mai 2018 - 15. oktoober 2018 (kokkuleppel).

Ootused kandidaadile

- Eelnev kogemus puhastusteenindajana
- Kohusetundlikkus
- Töötahe
- Korrektsus
- Hea läbisaamine kaastöötajatega
- Inglise ja/või Soome keele oskus vähemalt baastasandil
- Isikliku auto kasutusvõimalus

Ettevõte pakub

Tasuta majutust
Brutopalk: 9,30 eurot/h
Sõidukulude kompensatsiooni kuus 65 euro ulatuses

Tööpakkumise number
#530872

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 9.3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. mai 2018
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Koristaja