Värsked tööpakkumised

Koristaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173559

Tööpakkumise number

173559

Töö kirjeldus

Vajame erinevaid koristajaid Helsingisse ja selle lähiümbrusesse. Töö enamasti tööpäevadel 6-14. Töötajatel on võimalus üle minna alalisele tööle meie klientide juurde.

Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame soome keele oskust suhtlustasandil, puhastusteenindus alast töökogemust Soomes või mujal välismaal, laitmatut minevikku, iseseisvalt töötamise võimet, head füüsilist vormi ja positiivset ellusuhtumist.
Kasuks tuleb juhiluba ja oma elamine Helsingi lähiümbruses.

Omalt poolt pakume pidevat tööd, vajadusel väljaõpet, abistame elamise leidmisel. Netopalk alates 16 000 eek. kuus.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. märts 2009
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2009

Barona Oy on üks Soome suurimatest tööjõurendifirmadest. Pakume oma klientidele töötajaid nii lühi- kui ka pikaajalisteks töösuheteks. Värbame aastas üle 3000 töötaja erinevatele ametitele üle kogu Soome.