Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324612

Koristaja / Siivoja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisu on Helsingi ümbruse kontorite, koolide, kaupluste ja trepikodade koristamine. Eelnev kogemus ei ole vajalik, aga tuleb kasuks. Tööandja pakub väljaõpet.

Ootused kandidaadile

Tööandjal on kaks nõudmist: soome keele oskus suhtlustasandil ja Karistusregistri tõend, et isik on kohtulikult karistamata (Karistusregistri tõendi kohta infot paring ät karistusregister.ee).
NB! Tööle kandideerida saab AINULT TÖÖANDJA KODULEHE LINGI KAUDU www.lassila-tikanoja.fi/suomeentoihin. Seal tuleb täita ankeet soome keeles ja võimalusel teha videointervjuu. Kandideerimistähtaeg on 1.12.2013 Tööintervjuud toimuvad valitud kandidaatidega Tallinnas 50. nädalal e. detsembri teisel nädalal. Lisainfot saab piret.ustav ät tootukassa.ee

Tööandja pakub tähtajatut töölepingut ja stabiilset tööd (garanteeritud täistöötunnid - 37,5 tundi nädalas), kindel palk alates 9,25 eurot tunnis brutto. Tähtajatu tööleping võimaldab saada soodsama (astmelise) maksuprotsendi Soomes. Neile, kel endal Soomes elamisvõimalust ei ole, pakub tööandja võimalust elada tööandja poolt pakutaval elamispinnal esimesed 6 kuud (mille jooksul on võimalus leida oma elamispind).

Lisainfo

NB! Tööle kandideerida saab AINULT TÖÖANDJA KODULEHE LINGI KAUDU www.lassila-tikanoja.fi/suomeentoihin. Seal tuleb täita ankeet soome keeles ja võimalusel teha videointervjuu. Kandideerimistähtaeg on 1.12.2013

Tööpakkumise number
#324612

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 9.25 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
4. november 2013
Lisainfo palga kohta:
palk sõltub kogemusest antud alal

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.

Vaata rohkem