Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633819

Koristaja (Sauga alevik)

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisettevõtte ruumide (sh olmeruumid ja kontor) koristamine.

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlik ja hoolas
  • valmisolek füüsilist pingutust nõudvaks tööks
  • eesti keele valdamine
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja püsivat tööd tublis ja elujõulises firmas
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
  • meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Töötasu: Tunnitasu kokkuleppel
Tööaeg: 7:30-16:00
teisipäev, neljapäev ja reede (kokkuleppel on võimalik muuta tööpäevi)

Tööle asumine: esimesel võimalusel

Kandideerimiseks saatke palun CV koos palgasooviga reet.sild(at)fennobed.ee või kandideerige läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#633819