Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63309

Koristaja-pesupesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lasteaia laste pesu pesemine, triikimine, pesulaos arvepidamine ja laohoidmine. Koridoride ja kabinettide koristamine.

Ootused kandidaadile

Oled sõbralik, koostööaldis, oskad oma töös lähtuda vajadustest. Oled kohusetundlik ja korrektne. Kui sa tunned, et vastad nendele ootusele, siis oled 100% meie meeskonda oodatud.

Pakume toredat, abivalmis ja heatahtlikku kollektiivi, kes hindab meeskonnatööd ja kes oskab ühiselt vaba aega veeta.
Pakume õppivat ja kiiresti arenevat organistasiooni, kus on võimalik ise areneda ja aidata organisatsioonil areneda.

Tööpakkumise number
#63309