Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670208

Koristaja osalise tööajaga

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ettevõtte ruumide koristamine
* Suurpuhastuse teostamine vastavalt vajadusele

Ootused kandidaadile

* Armastad puhtust ja korda
* Oled oma töös kohusetundlik ja täpne
* Töö toimub graafiku alusel õhtusel ajal k.a nädalavahetused ning pühad.

* Kaasaegset töökeskkonda sõbralikus ja kokkuhoidvas kollektiivis
* Stabiilset ja kindlat töösuhet

Tööpakkumise number
#670208

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

Pärnamäed OÜ põhitegevusala on leiva- ja saiatootmine, säilitusaineteta pagaritoodete tootmine.
Parimad asjad sünnivad silmade särades ja suure kirega. Õnnestumiseks tuleb alati natuke rohkem teha. Kui Sul on kirg toidu valmistamise vastu, soov ennast proovile panna ning tahe teha tööd toredas kollektiivis, siis tule meie meeskonda.

Vaata rohkem