Värsked tööpakkumised

Koristaja Õismäe tanklas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367084

Tööpakkumise number

367084

Töö kirjeldus

Tankla territooriumi ja siseruumide korrashoid
autopesula puhastus

Nõudmised kandidaadile

Kohusetundlikkus
Töökus

Ettevõte pakub

Kindlat sissetulekut
Paidlikku tööaega
Võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Õismäe tee 155a Tallinn. Osaline tööaeg. Töötasu 242 eurot (brutto) kuus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2015

AS Lukoil Eesti tegutseb Eesti kütuste hulgi- ja jaemüügiturul alates 1992. aastast. Tänaseks päevaks kuulub Lukoili mehitatud teenindusjaamade võrku 37 tanklat üle Eesti. Pakume ööpäevaringselt parimat teenindust, paindlikku hinnapoliitikat ja rahvusvahelist kliendikaarti.