Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156148

KORISTAJA / Mustakivi Konsum

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • kaupluse kassade töötsooni koristamine;
  • kaupluse põrandate ja kaubariiulite puhastamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

  • hoolikas ja tähelepanelik;
  • puhtust ja korda armastav;
  • soovitavalt täisealine.

  • personalisoodustusi (terviseteenused, sportimisvõimalusi, soodustustega Säästukaarti, tööstaaziga kaasnevaid töötasu- ja puhkusesoodustusi);
  • häid töötingimusi;
  • töö vahetusgraafiku alusel - 2 päeva tööl / 2 päeva vaba;
  • tööaeg kell 12.30 - 20.30;
  • töötasu 40.- krooni tunnis (bruto).

Lisainfo

Mustakivi Konsum on värskelt remonditud ja kaasaegne kauplus, mis asub Mustakivi kaubanduskeskuses aadressil Mahtra 1, Tallinn

Tööpakkumise number
#156148

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 40 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2008

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev jaekaubandus- ja logistikateenuseid pakkuv kaubandusgrupp. Meie kaubamärke (Maksimarket, Konsum, A ja O, E-Ehituskeskus) kandvaid kauplusi võib leida kõikjal üle vabariigi. Meie missiooniks on pakkuda oma külastajatele suurepärast ostuelamust ja sõbralikku teenindust. Oleme loonud oma töötajatele meeldiva tööõhkkonna tublis ja töökas meeskonnas.

Vaata rohkem