Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126504

KORISTAJA / Mustakivi Konsum

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • kaupluse kassade töötsooni koristamine;
  • vajadusel põrandate ja kaubariiulite puhastamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

  • hoolikas ja tähelepanelik;
  • puhtust ja korda armastav;
  • soovitavalt täisealine.

  • personalisoodustusi (terviseteenused, sportimisvõimalusi, soodustustega Säästukaarti, tööstaaziga kaasnevaid töötasu- ja puhkusesoodustusi);
  • häid töötingimusi;
  • võimalust töötada vahetusgraafiku alusel (lühike ja pikk nädal või 2 päeva tööl/2 päeva vaba);
  • tööaeg kell 12.00 - 20.00;
  • töötasu 40.- krooni tunnis (bruto).

Lisainfo

Mustakivi Konsum on värskelt remonditud ja kaasaegne kauplus, mis asub Mustakivi kaubanduskeskuses aadressil Mahtra 1, Tallinn

Tööpakkumise number
#126504