Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314378

Koristaja - Madala tn

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö asukoht: Maleva 2a, Tallinn
Töö sisuks on siseruumide koristamine (olmeruumide ja kontoripindade koristamine)
Tööpäevad: E-R
Tööaeg: Õhtuti kella 08.00-11.00
Töömaht ca 3-3,5 tundi

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on tahtmine seda tööd teha
Sa oled täpne, usaldusväärne, aus ja korrektne
Sulle meeldib kord ja puhtus
Sa oled töökas ja positiivse suhtumisega
Kasuks tuleb kogemus puhastusvaldkonnas

Pakume Sulle lisateenimise võimalust, huvitavat tööd ning toredat meeskonda.

Tööpakkumise number
#314378

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. august 2013
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2013

Kendra on puhastusteenuseid pakkuv ettevõte Tallinnas ja Tartus, kelle meeskonda kuulub ligi poolsada töötajat. Meie suunaks on eripuhastustööd ja hoolduskoristus. Seoses laienemisega, otsime oma meeskonda puhastusteenindajat.

Vaata rohkem