Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149962

Koristaja Lasnamäel

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TÖÖ SISUKS tagada igapäevane puhtus ning kord.

TÖÖÜLESANNETEKS on:

  • kontori- ja olmeruumide koristamine
  • puhastusvahendite olemasolu tagamine

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus
  • rutiinitaluvus
  • kiirus
  • töökus
  • iseseisvus töökohustuste täitmisel

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd
  • kindlat sissetulekut
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kui olete meie pakkumisest huvitatud, siis lisaks CV Keskuse keskkonnale võite saata oma avalduse koos palgasooviga aadressil Vesse 1, 11415 TALLINN või täita personalivaliku ankeet meie koduleheküljel www.kaupmees.ee rubriigis "Tule tööle" ning Kivilinna Hulgikauba (Vesse 1, Tallinn) infoletis E-R 7.00-19.00, L-P 8.00-16.00.

Tööpakkumise number
#149962

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2008
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2008

AS Kaupmees & Ko on Eesti turule orienteeritud hulgimüügifirma, mille peamisteks müügiartikliteks on toidu- ja esmatarbekaubad. Kaupmees alustas oma tegevusega 1992. aastal. Kaupmehe klientideks on jaekauplused, kioskid, HoReCa (nt hotellid, restoranid, toitlustusettevõtted jne), tööstusettevõtted, kaubamajad ja hulgifirmad. Kaupmehe eesmärk on olla C&C sektoris parim, hoides seda positsiooni tegevuskvaliteedi pideva parandamisega. Praeguse seisuga kuulub Kaupmees Gruppi 7 C&C tüüpi kauplus-ladu üle Eesti.

Vaata rohkem