Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308007

Koristaja Lagedile

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö algus koheselt kuni juuni alguseni, tööaeg 8 tundi tööpäevadel kella 09:00-17:00.
Kontoriruumide koristamine, lisaks tootmisruumid (masinaga pesu) ning õhtusele vahetusele toidu välja panemine.

Alates 01.06.2013 ja esialgu kuni augusti lõpuni. Töö sisuks oleks alumiste olmeruumide koristamine ja toitlustamine (nimekirja alusel toidu jagamine, kaaludes vajalikud portsjonid). Esialgu tööaeg 5h päevas, 9:00-14:00.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskust ja töökogemust koristajana.

Ettevõte pakub

Pakume ajutist tööd kuni augusti lõpuni.

Tööpakkumise number
#308007

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 420 - 672 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. mai 2013
Kuulutus sisestati:
16. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
Tunnitasuga 4 eur bruto 5 ja 8 tunnise tööpäeva puhul

VMP Group on aastal 1988 asutatud kontsern. VMP tegutseb Eestis, Soomes ja Rootsis. 2010 aastal pakkusime tööd 14 000-le töötajale ligemale 4 000-s ettevõttes. Pakume oma partneritele laiaulatusliku valiku ettevõtte põhitegevust toetavaid personalilahendusi, mille hulka kuuluvad personalirent, värbamine ning erinevad allhankeprojektid.

Vaata rohkem