Koristaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633606

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kasiinoruumide (sh. san- ja abiruumid) kuiv- ja märgkoristus
- Ilutaimede eest hoolitsemine

Ootused kandidaadile

- Vähemalt 21 aastane
- Energiline ja aktiivne
- Armastab puhtust ja korda

Ettevõte pakub

Töö osalise ajaga 6 korda nädalas.
Tööaeg kella 06.00-10.00
Töötasu: 4,50 eurot/ tunnis

Töökoht: Laada 12, Rakvere

Tööpakkumise number
#633606

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2020

OÜ Novoloto kuulub maailma ühte suurimasse mänge- ja mänguautomaate tootvasse konserni, kus ligi 50 erinevas riigis töötab üle 30 000 inimese. Eestis opereerib ettevõte 21 kasiinot. Hea teeninduse ja ainulaadsete mängudega meelelahutust pakume Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas ja Viljandis.

Vaata rohkem

Koristaja