Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296397

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesanneteks on töö- ja olmeruumide koristamine ja korrashoid

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus, korrektsus, ausus
Soov tööd teha

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta
Tööd ühes vahetuses (8:00-16:30)
Häid töötingimusi (uues kaasaegses tootmistsehhis)

Tööpakkumise number
#296397

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2013

AS Henrietta on 1993. aastast tegutsev ettevõte. Peamisteks tooteliinideks on sisustus- ja kodutekstiili tooted ning trikotaažtooted ja ametirõivad.

Vaata rohkem

Koristaja