Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439327

Koristaja Laagri Hesburgeris

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pääsküla lähistel, Pärnu mnt. 458 F asuvasse Hesburgeri restorani võetakse tööle koristaja.
Tööaeg E-R kell 8:00-12:00

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on 18. aastane või vanem, oskab hästi suhelda
eesti keeles, on kohusetundlik ja usaldusväärne ning armastab puhtust ja korda. Eelnev töökogemus puhastustöödes on plussiks.

Ettevõte pakub

Mitmekesist tööd
Profesionaalseid ja kvaliteetseid töövahendeid
Sõbralikku töökeskkonda
Paindlikku tööaega
Võimalust ühendada tööd õpingutega
Stabiilset sissetulekut
Pikaajalist ning stabiilset tööd
Väljaõpe kohapeal

Tööpakkumise number
#439327

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 3.8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
6. september 2016

CVKeskus.ee klient

Hesburger on pikaajaliste traditsioonidega Soome firma.
Hesburgeri looja Heikki Salmela asutas esimese
tänavaköögi juba 1960date lõpul. 1980 avati Turus meie
esimene restoran ning võeti kasutusele nimi Hesburger.
Täna annab Hesburgeri kett tööd ligi 5000 töötajale.
Oleme edukalt laienemas Soomes, Eestis, Lätis, Leedus,
Venemaal ja Saksamaal.
Me oleme usaldusväärne ja stabiilne tööandja ning järgime kõiki ühiskonna poolt ettevõtlusele kehtestatud kohustusi.

Vaata rohkem