Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431461

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmis- ja olmeruumide koristustööd.

Ootused kandidaadile

Sobid suurepäraselt meie meeskonda, kui oled korrektne ja pead lugu puhtusest. Järgid kokkulepitud reegleid ja tavasid.

Pakume tööd tublile ja hoolsale naisterahvale, võimalust valida endale töötamiseks sobiv kellaaeg, tutvuda tulevase töö ning ettevõttega. Töö toimub esmaspäevast reedeni.
Head olmetingimused (söökla, reedeti saun).

Lisainfo

Töökoht asub Mündi külas, Paide vallas, Järva maakonnas
Info tel 5249 740

Tööpakkumise number
#431461

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2016

AS JALAX on aastal 1993 asutatud Eesti erakapitalil põhinev aktsiaselts, mis on spetsialiseerunud metallmööbli ja metallkomponentide tootmisele. Ettevõttes töötab 150 inimest, 90% toodangust läheb välisturgudele.

Vaata rohkem

Koristaja