Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622894

Koristaja Imaveres

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- töö uhiuues ja moodsas tanklapoes Paia ristis;
- töö 5 päeva nädalas vahemikus kell 11:00-19:00;
- hoiad puhtana ja korras tanklapoe ruumid ja lähiümbruse.

Täiendav info tel 58838264

Nõudmised kandidaadile

Kohusetundlik ja korraarmastaja.

Pakume ohtralt omatöötaja soodustusi ja hüvesid. Meie poolt on vormiriided, tööjalanõud ja kena töökeskkond.

Tööpakkumise number
#622894

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. november 2019
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2019

Alexela on eestimaine ettevõte, mis sündinud koos taasiseseisvunud Eestiga ja mis on mitmes valdkonnas meie riigi parimate seas. Pakume eestimaalastele kütust, elektrit ja maagaasi, toodame haagiseid Baltikumile ning Skandinaaviale, arendame gaasiterminale ja loome gaasitanklate võrgustikku, toetame Eesti elu, andes jõudu meie kultuurile, spordile ja heategevusele.

Vaata rohkem