Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #601762

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime koristajat Keila tootmishoonesse (Tehase 1a), kelle tööülesanneteks on:
* tootmisruumide koristamine
* põrandapesu masinaga
* kauba säilituskülmikute puhastus ja pesu

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame: puhtusearmastust, korrektsust, eelnevat töökogemust koristajana, abivalmidust ja usaldusväärsust.

Töö on graafiku alusel - pikk ja lühike nädal 12-tunnine tööpäev.

Ettevõte pakub toitlustust, oma töötaja soodustusi toodangule, kaasaegseid töövahendeid, tööriietust ja töökaitsevahendeid.

Tööpakkumise number
#601762
Koristaja