Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311963

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koristaja tööks on klasside, võimla, WC-de, kabinettide, koridoride, trepikodade jt üldkasutatavate ruumide koristamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui:

  • Sul on antud tööks vajalikud oskused ja teadmised
  • Sa oled aus, usaldusväärne ja sõbralik
  • Pead lugu korrast ja puhtuses
  • Sa oled kohusetundlik ja sul on hea töötahe
  • Sa oskad suhelda lastega
  • Sinu eesti keel on rahuldav kõnes

Kaasaegset ja uudset töökeskonda looduskaunis linnaäärses piirkonnas
Enesearendamise võimalusi
Kindlat ja stabiilset tööd

Tööpakkumise number
#311963

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2013

Lagedi Lasteaed/ Põhikool on äsja renoveeritud, kaasaegne, uuendusmeelne ja innovaatilise suunaga õppeasutus. Kool asub linnalähedal looduskaunis kohas Lagedil, Pirita jõe kaldal.
2013. aasta jaanuarist alustas kooli juures tööd ka 4-rühmaline lasteaed.

Vaata rohkem

Koristaja