Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #358298

Koristaja

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses koolimaja laienemisega pakume alates 20.oktoobrist tööd koristajatele.
Valida on kahe erineva tööaja vahel: hommikupoolne tööaeg alates kell 8-st ja õhtupoolne tööaeg alates kella 15-st.
Tööülesanded:
Koolimaja ja selles paikneva sisseseade ning inventari puhtuse tagamine.
Ühekordsete ülesannete täitmine.
Planeeritud täiendkoolitusel osalemine.

Nõudmised kandidaadile

loetletud töödeks vajalikud oskused ja teadmised
algatus- ja vastutusvõime
ausus, usaldusväärsus ja sõbralikkus
hea töötahe
iseseisvus oma töö planeerimisel

Ettevõte pakub

aktiivset eneseteostust
arenemisvõimalusi
häid töötingimusi
meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda

Tööpakkumise number
#358298

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 370 - 390 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2014

Jüri Gümnaasium asub Harjumaal Rae vallas Jüris, mis paikneb 12 km Tallinnast Tartu suunas.
Kool töötab ühises kompleksis koos kolme asutusega: Rae Huvialakool, Jüri Raamatukogu ja Rae valla Spordikeskus. Koolikompleks on täielikult rekonstrueeritud Kompleksi koosseisu kuuluvad: algkoolimaja, õppekorpus, spordisaalid, ujula, raamatukogu, staadion, harjutusväljakud. Koolis õpib 1010 õpilast ja töötab 150 töötajat.
Lähiajal valmivad koolikompleksi laiendustena gümnaasiumimaja ja pallihall.

Vaata rohkem