Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320788

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Päevasel ajal kell 8 - 16 koolimaja puhtuse tagamine (WC-de, koridoride, trepikodade, garderoobide, aula, auditooriumi jt üldkasutatavate ruumide koristamine).
Ühekordsete ülesannete täitmine
Planeeritud täiendkoolitusel osalemine

Ootused kandidaadile

loetletud töödeks vajalikud oskused ja teadmised
algatus- ja vastutusvõime
ausus, usaldusväärsus ja sõbralikkus
hea töötahe
iseseisvus oma töö planeerimisel

Ettevõte pakub

aktiivset eneseteostust
arenemisvõimalusi
häid töötingimusi
meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda

Tööpakkumise number
#320788

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
23. september 2013

Jüri Gümnaasium asub Harjumaal Rae vallas Jüris, mis paikneb 12 km Tallinnast Tartu suunas.
Kool töötab ühises kompleksis koos kolme asutusega: Rae Huvialakool, Jüri Raamatukogu ja Rae valla Spordikeskus. Koolikompleks on täielikult rekonstrueeritud Kompleksi koosseisu kuuluvad: algkoolimaja, õppekorpus, spordisaalid, ujula, raamatukogu, staadion, harjutusväljakud. Koolis õpib 900 õpilast. Kompleksis tervikuna töötab 180 töötajat.

Vaata rohkem

Koristaja