Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155742

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmis ja olmeruumide koristamine.

Ootused kandidaadile

Korrektsus ja süstemaatilisus töös.

Ettevõte pakub

vaheldusrikast tööd;
häid töötingimusi ja meeldivat seltskonda;
rahvusvahelist töökeskkonda;
igaaastane kollektiivne jõulupuhkus
konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#155742

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2008

Interconnect Product Assembly AS on kiiresti arenev elektroonikatööstusettevõte, kelle klientideks on juhtivad komponentide tootjad üle maailma. Ettevõtte peamised tegevusvaldkonnad on auto-, telekommuniksatsiooni-, raudtee- ja kodumasinate tööstus. Interconnect Product Assembly AS-i kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001:2000 nõuetele. Ettevõtte keskonnajuhtimissüsteem on vastavuses ISO 14001:2004 nõuetele. Hetkel töötab ettevõttes 210 töötajat.

Vaata rohkem

Koristaja