https://www.cvkeskus.ee/28129

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28129

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uuno Sisekardiraja ruumide koristamine:
kohvikuruumid
saunaruumid
olmeruumid
kontor


Ootused kandidaadile

soovitavalt varasem koristaja kogemus ja tänapäevaste koristusvahendite tundmine
eesti keele valdamine suhtlemistasandil
vähemalt 18- aastane


Ettevõte pakub

tööd iga päev, tööaeg hommikul


Lisainfo

Töökoht on Harjumaal, Viimsis.


Tööpakkumise number
#28129
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koristaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!