Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126341

Koristaja-autojuht(naine)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Väikeobjektide sisekoristus.

Ootused kandidaadile

  • B kategooria juhiluba;
  • isikliku sõiduauto kasutamise võimalus;
  • töötahe ja teenindusvalmidus;
  • ausus ja kohusetundlkkus;
  • positiivne ellusuhtumine;
  • iseseisva töö kogemus ja enesedistsipliin;
  • valmisolek töötada ka õhtuti ja nädalavahetustel.

Kasuks tuleb
  • eelnev koristuskogemus

Ettevõte pakub

  • stabiilset iseseisvat tööd;
  • toredat meeskonda;
  • motiveerivat ja tulemustele orienteeritud palgasüsteemi;
  • lõbusaid firmaüritusi;
  • autokompensatsiooni.

Lisainfo

Töö sobib liikuvale naisele, kes armastab autoga sõita. Objektid asuvad üksteisest suhteliselt kaugel ja tööd peavad saama tehtud kindlateks kellaaegadeks.

Tööpakkumise number
#126341