Värsked tööpakkumised

Kõrgharidusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124556

Tööpakkumise number

124556

Töö kirjeldus

Kõrgharidusspetsialisti tööülesannete hulka kuulub rakenduskõrghariduse õppetöö koordineerimine koostöös kolledžitega ja õppetegevuse üle järelevalve teostamine, kehtivatele õigusaktidele vastavuse hindamine; vajadusel õppekavade arendamisel osalemine; õppetegevust puudutavate andmete kogumine, süstematiseerimine, analüüsimine ja edastamine, aruannete esitamine; erinevates õppetegevuse arendusprojektides osalemine; õppetegevusega seotud informatsiooni vahendamine ja nõustamine vastava valdkonna küsimustes.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame
• kõrgharidust (soovitavalt andragoogika)
• soovitavalt eelnevat töökogemust kõrghariduse valdkonnas
• head kirjalikku eneseväljendusoskust
• head arvutikasutamise oskust,
• head suhtlemisoskust ning head kirjalikku eneseväljendusoskust
• analüüsi- ning üldistamisoskust, oskust andmeid töödelda ja tõlgendada
• iseseisvust ja korrektsust töös

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• vastutusrikast ja arenguvõimalusi pakkuvat tööd heas meeskonnas
• hulgaliselt väärtuslikke töökogemusi ja täiendkoolitust
• riigiasutusele omaseid soodustusi

Lisainfo

Lisainfot Sisekaitseakadeemia kohta leiab www-leheküljelt www.sisekaitse.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
19. september 2007

Eesti Sisekaitse Akadeemia loodi 1992, 1993 nimetati kool ümber Eesti Riigikaitse Akadeemiaks. 1998 lõpetati sõjaväeliste erialade õpetamine ning kool sai Sisekaitseakadeemia nime. Akadeemia on riigile kuuluv rakenduskõrgkool, mis valmistab ette kõrgharidusega riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametnikke, korraldab ametnike täiend-, kaug- ja ümberõpet ning teostab rakendusuuringuid oma valdkondades