Värsked tööpakkumised

Kopajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107748

Tööpakkumise number

107748

Töö kirjeldus

Kaeve-, ja lammutustööd.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimest, kes on kohusetundlik ja peab kinni lubadustest, suhtub töösse tõsiselt ja tehnikasse vastutustundega, hindab kaastöötajaid ja austab firma mainet, omab iseseisvat mõtlemis-, otsustamis ja töötamisvõimet. Nõutav vastava kategooria tunnistus.

Pakume kindlat ja järjepidevat töökohta arenevas firmas. Kaasaegset ja heas korras tehnikat. Heal tasemel töökeskkonda ja töötingimusi. Konkurentsivõimelist palka ja muid soodustusi. Mitmekülgset ja huvitavat tööd. Majutuse võimalus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
11. mai 2007

Imre Auto OÜ

OÜ Imre Auto on 100% eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie põhilisteks tegevusaladeks on kujunenud ehitusplatside ettevalmistamine,killustik ja liivaluste valmistamine, lammutustööd, ehitus lammutus jäätmete vedu, konteinerite rent, erinevad mulla ja planeerimis tööd. Pakume veel teenuseid järgmiste seadmetega: kallurid, kallurid haagistega, poolhaagis kallurid, multilift- kallurid, ekskavaatorid, lint- ekskavaatorid, mini- ekskavaatorid, buldooser, kopp- laadur. Liiva, killustiku ja erinevate puistematerjalide müük.