Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198831

Kopajuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kopajuhtimine ehitusobjektidel

Ootused kandidaadile

- kopajuhi kogemus
- soome keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

-Palk 12 EUR/h

Lisainfo

Võimalusel täita küsimustik : web.zone.ee/kbg
Märksõna “Kopajuht”
Töösuhe – renditöötaja

Tööpakkumise number
#198831

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2010

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.

Vaata rohkem

Kopajuht