Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54667

Kopajuht (30 t)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kiiresti vajatakse Soome kopajuhti, kes on töötanud raskemasinal (30 t ).

Ootused kandidaadile

Nõutav töökogemus, soome keele oskus suhtlustasandil, võimalus koheseks tööleasumiseks.

Ettevõte pakub

Tööle asumine ja elamiskoht firma poolt
Korralik töötasu
Ametlik tööleping kõigi sotsgarantiidega
Heal töömehel võimalus pikaajaliseks lepinguks

Lisainfo

OÜ Tomonk on ametlik tööjõuvahendusfirma, kes pakub inimestele töötamisvõimalust Soomes.
Kontaktisik Petteri Vauhkonen

Tööpakkumise number
#54667