Värsked tööpakkumised

Kopajuhi abimees -kaivinkoneen perämies

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424197

Tööpakkumise number

424197

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes KOPAJUHI ABIMEHELE.----Kaivinkoneen perämies,

Nõudmised kandidaadile

- Erialast töökogemust vähemalt 1-2 aastat;
- Jooniste lugemise oskust;
- Oskus teha laseriga tööd;
- Tieturvakortti tuleb kasuks(T1)
- Põhjamaades kehtivat tööturvalisusekaarti(roheline kaart)
- Soome keele oskus suhtlustasandil;

-Töötasu vastavalt Soome ametiala kollektiivlepingule ja vajadusel majutust.
-Pikaajalist töölepingut Soome firmaga.
-Ühendust võtame spetsialistidega kes osutusid valituks antud ametikohale.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
20. mai 2016

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist - ning otsevärbamist ehituse, -tööstuse - ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ- nüüd ka Tallinnas.