Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21126

Koostööpartnerite haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle tööülesanneteks E-Kindlustuse koostööpartnerite (kelleks on näiteks Statoil Eesti, Lukoil, Eesit Autoregistrikeskus jm.) haldus sh:

  • Koostööpartneritega koostöö korraldamine
  • Müügitegevuse planeerimine ja juhtimine
  • Koostööpartnerite töötajate koolituse läbi viimine ning nendele klienditoe pakkumine

Ootused kandidaadile

  • Väga heal tasemel arvuti kasutamise oskus.
  • Tulemusele orienteeritus
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Soovitav liikluskindlustusalaste teadmiste olemasolu
  • Kiire õppimis- ja arenemisvõime

  • Väljaõpet, toetavad meeskonda ning suurepäraseid arenguvõimalusi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Põhipalk 6000 krooni + tulemustasu 0 kuni 20 000 krooni + ametiauto või kompensatsiooni isikliku auto ametisõitudeks kasutamisel

Lisainfo

Lisainfo 66 57 040 või risto@e-kindlustus.ee

Tööpakkumise number
#21126