Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #460951

KOOSTETÖÖLINE (märtsikuu lõpuni)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kasvuga otsime täpse silma ja nobedate näppudega, hea rutiinitaluvusega koost - ja komplekteerimistöölist.
Tööde algus esmaspäev 1. märtsil 2017.a.

Ootused kandidaadile

See töö sobib Sinule kui.....
*Sulle meeldib rutiinne tegevus
*oled kiire, hoolas ja täpne
*soovid töötada E-R (8:00 kuni 16:30)

Pakume Sulle kohapealset väljaõpet, Tööd esmaspäevast reedeni, kindlat tunnipalka ja uusi kogemusi.

Lisainfo

Tiina Siilivask telef. 5233687

Tööpakkumise number
#460951