https://www.cvkeskus.ee/460373

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #460373

Koostetööline Lasnamäel.

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööks on mehhaaniliste lukkude koostamine.
Töö kahes vahetuses E - R : 6,45 - 15,15 ; 14.45. - 23,15.
Töö sobib naisterahvale.
Töö kestus 2017 augusti lõpp.


Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb varasem töökogemus tootmises
Eesti või vene keele oskus.


Ettevõte pakub

Sobivuse puhul pikem töösuhe.
Töötasu 4,20 € tunnis( bruto), hiljem tükitasu.


Lisainfo

6831102


Tööpakkumise number
#460373
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koostetööline Lasnamäel.
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!