Värsked tööpakkumised

Koostemehhaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 158434

Tööpakkumise number

158434

Töö kirjeldus

Sildkraanade koostamine metallitööstusettevõttes Urjalas, Soomes.

Nõudmised kandidaadile

Vajalikud teadmised ja töökogemused mehhaanika/montaazi valdkonnas. Oodatud on kandideerima autoremondilukksepa kogemusega töötajad.
Kasuks tulevad oskused hüdraulika ja pneumaatika valdkonnas.
Vajalik soome keele oskus heal suhtlustasandil,

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2008
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2008

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine ja vahendamine tööstus-, logistika-ja ehitusettevõtetele nii Eestis kui ka välismaal.