Koosteluksepp VIP2

WINDAK OÜ

Tööpakkumise number

595227

Windak OÜ KOOSTELUKSEPP

Töö kirjeldus

Otsime oma kasvavasse meeskonda
Koostelukseppa
Sinu peamisteks ülesannteks on:
 Kaablitööstusele müüdavate masinate mehaanilise osa
koostamine.
 Valminud masinate demontaaž ning pakkimine.
 Teostatud tööde kvaliteedikontroll.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui
 Tunned masinaehitustehnoloogiat.
 Oskad lugeda tehnilisi jooniseid ning oled kokkupuutunud
mõõtevahenditega.
 Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles.

Ettevõte pakub

Miks Windak?
 Oleme rahvusvahelised ja uuendusmeelsed.
 Meie juures saad teha tähendusega tööd ja panustada
ettevõtte ja enda arengusse.
 Pakume sporditoetust ning vahvaid ühisüritusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
6. mai 2019
Soovin kandideerida

Koosteluksepp

WINDAK OÜ

Meist lähemalt:
Windak on üks juhtivatest kaablitööstustele mõeldud automaatsete pakendamisseadmete
(kerimisseadmed, materjalikäitlemisseadmed) tootjatest ja arendajatest maailmas. Eestis on
Windak tegutsenud juba 21 aastat pakkudes erinevaid lahendusi klientidele üle terve maailma.

Avan ettevõtte profiili