Tööpakkumise number

607515

OÜ Tarfurgo Koostelukksepp

Töö kirjeldus

Koostelukksepa töö seisneb autofurgoonide sandwich-plaatide materjalide ettevalmistamises ja plaatide liimimises. .

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame varasemat töökogemust koostelukksepana (sh võib olla töötanud puitkonstruktsioonide valmistamisel ehituses). Kandideeerima on oodatud ka ametikooli lõpetajad, kellel omandatud koostelukksepa kutseoskused. Kandidaat peab valdama vabalt eesti keelt nii kõnes kui kirjas.

Pakume konkurentsivõimelist töötasu, huvitavat ja vaheldusrikast tööd erinevate furgoonide ja nende detailide valmistamisel ning väga head töökeskkonda uues tootmishoones.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2019
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2019
Soovin kandideerida

Koostelukksepp

OÜ TARFURGO

OÜ Tarfurgo asutati aastal 1997. Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on furgoonide ning veokastide tootmine (pealisehitustööd) ja kaubikute ümberehitamine isotermiliseks. Tänaseks on valmistatud üle 1800 erineva suuruse ja otstarbega furgooni, millest enamus müüakse Norra, Soome, Rootsi ja Lätti.
OÜ Tarfurgo kuulub AS Silberauto kontserni.

Käesolevale konkursile kandideerides töötleb OÜ TarfurgoTeie isikuandmeid kooskõlas ettevõtte kehtestatud dokumendile „Privaatsustingimused tööle kandideerijale“, millega saate tutvuda siin. Ilma Teie isikuandmete vastava töötlemiseta ei ole kandideerimine võimalik.

Avan ettevõtte profiili