Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60826

Koostelukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toorikute ettevalmistamine
  • detailide mõõtmine, märkimine, töötlemine, puhastamine,
  • koostude ettevalmistamine keevitamiseks ning koostude koostamine ja reguleerimine.

Ootused kandidaadile

  • koostelukksepa töö eeldab jooniste lugemise oskust, kasutatavate materjalide tundmist
  • eeldatavad isikuomadused on ruumiline kujutlusvõime, rahulikkus, täpsus ja hoolikus
  • vajalikud on normaalne füüsiline vorm ja hea nägemine.

Ettevõte pakub

  • tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • vaheldusrikast ja huvitavat tööd
  • konkurentsivõimelist palka
  • püsivat töösuhet

Tööpakkumise number
#60826