Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672102

Koostelukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 14. oktoober 2020
Kuulutus aegub:13. november 2020

Töö kirjeldus

pumbajaamade koostamine

Ootused kandidaadile

- jooniste lugemise oskus, hea tehniline taip
- korrektsus tööprotsesside teostamisel
- huvi valdkonna vastu ja valmisolek enesetäiendamiseks
- hea suhtlemisoskus ning valmisolek meeskonnatööks
- eesti keele valdamine

Kasuks tuleb:
- varasem töökogemus koostelukksepa või mehaaniku ametikohal
- teadmised ja oskused tehnika valdkonnast ja hüdraulikast
- B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- stabiilset tööd sõbralikus meeskonnas
- töötasu sõltub eelnevast kogemusest ja oskustest
- vajadusel kohapealset väljaõpet
- kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja tööriideid
- töö on ühes vahetuses
- tootmishoone asub Valdmäe Tehnopargis

Lisainfo: 650 6806, ylle.hobemagi(at)pmchydraulics.ee

Tööpakkumise number
#672102

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2020
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2020

PMC Polarteknik AS kuulub põhjamaade juhtivasse hüdrosüsteemide ja -komponentide müügiga tegelevasse kontserni PMC Hydraulics Group.
Projekteerime, koostame, paigaldame ja hooldame hüdraulikasüsteeme.
Eestis tegutseme 1991. aastast ja kollektiivi kuulub 20 inimest.
Pakume tööd rahvusvahelises, professionaalses ja edukas ettevõttes.

Vaata rohkem