Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58940

Koostelukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Automaatikaseadmete koostamine ja häälestamine

Ootused kandidaadile

Tehniline haridus
Mehhaanikaalane taip
Jooniste lugemise oskus
Õppimisvõime
Iseseisvus ja initsiatiiv
Hea pingetaluvus
Hea suhtlemisoskus ja valmidus meeskonnatööks
Tulemustele orienteeritus ning probleemide lahendamise oskus
Kohusetundlikkus ja täpsus töös
Eesti keele oskus (kõnes ja kirjas), inglise keele oskus (kõnes),

Kasuks tuleb
Eelnev töökogemus
Soome ja vene keele oskus
AutoCAD tarkvara kasutamise oskus

Palju huvitavat tööd kiiresti arenevas kõrgtehnoloogia valdkonnas
Täiendavat koolitust ja väljaõpet
Arenemisvõimalusi edukas rahvusvahelises ettevõttes
Sportimise võimalusi

Tööpakkumise number
#58940