Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65310

Koostelukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Huvitav ja pingeline töö, mis võimaldab areneda ja õppida. Töö ülessandeks on masinate, seadmete ja aparaatide koostamine, ning osalemine nende loomise projektides. Suhelda tuleb nii klientidega, ku ka tarnijatega.
Kuna Desfactory kliendid asuvad mitmes erinevas Euroopa ja Aasia riikides, siis tuleb ette ka komandeeringuid.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 1a kogemust seadmete koostamisel ja hooldamisel.
  • Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas.
  • Inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Head palka
  • Huvitavaid väljakutseid
  • Erinevaid Koolitusi
  • Noor ja teotahteline kollektiiv

Tööpakkumise number
#65310

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. mai 2006
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2006

Desfactory OÜ projekteerib ja valmistab eriotstarbelisi masinaid, seadmeid, aparaate ning tootmisliine. Oleme tegutsenud sellel alal alates 2001 aastast. Meie sihtklientideks on tootmisettevõtted, kes kasutavad oma tootmises eriseadmeid, ning kes soovivad tõsta tootmise efektiivsust ja kvaliteeti.
Meie sihikindla tegevuse tulemusena oleme leidnud mitmeid kliente Euroopas ja Aasias kelle seas on ka rahvusvaheliselt tuntuid firmasid.

Vaata rohkem