Värsked tööpakkumised

Koostelukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37099

Tööpakkumise number

37099

Töö kirjeldus

- Detailide valmistamine ja koostamine jooniste alusel
- osade paigaldus ja testimine
- iga töö on unikaalne, ei ole tegu standartse ja korduvate detailidega

Nõudmised kandidaadile

- tehnilinekutseharidus;
- jooniste lugemise oskus;
- metallitöö kogemus;
- oskus käsitseda erinevaid metallitöö tööriistu ja seadmeid;
- iseseisva töö oskus
- õppimis- ja arenemistahe

Töö on arendav ja vaheldusrikas, nõuab töötegijalt iseseisvust.
Võimalus areneda firmasiselt
Konkurentsivõimeline tasu, head töötingimused.
Kasvav ettevõte

Lisainfo

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega. Adecco tegutseb kokku 71 riigis pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on metallitööstuse ettevõtted.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
4. november 2004

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 71 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele. Eestis alustasime tegevust sel suvel pakkudes peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenust meie kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele.
Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle nii lühiajaliste kui pikaajaliste lepingute kaudu võimalust koguda huvitavaid kogemusi erinevatest valdkondadest!